Sıkça Sorulan Sorular

 

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Poz verebilen fotojenik bir çift değiliz.Bu durumda nasıl bir tavır sergiliyorsunuz ve bize yardımcı oluyormusunuz?

-"Tabi ki yardımcı oluyoruz. Klasik stüdyo poz verdirmeyi seven bir düğün  fotoğrafçısı değiliz. Dolayısıyla dış mekanda, klasik düğün karelerinden farklı, sıra dışı ve bir o kadar eğlenceli bir gün geçiriyorsunuz…"

 • Albümde kaç fotoğraf yer alıyor?

-"Albümlerimiz de  40-60 adet fotoğraf yer alıyor. Bu fotoğraf sayısı seçmiş olduğunuz paket seçimine göre değişmektedir. Dvd  elinize ulaştıkdan sonra albümde yer almasına karar vereceğiniz ve yaklaşık 3-4 hafta kadar süren, tasarımı tamamen bize ait olan çok orjinal bir gelin damat albümü tasarlıyoruz."

 • Düğün Salonunda fotoğraf çekiyor musunuz?

-"Düğün hikayesi paketi alan çiftlerimizle ilk dans anına kadar beraber oluyoruz. Dolayısıyla düğün salonuna gidiyoruz fakat düğün salonunda salon fotoğrafçılığı hizmeti vermiyor sadece hikayemizi yani düğün klibimizi tamamlamak adına çiftlerimizin özel anlarını fotoğraflıyoruz.Anlaşıldığı taktirde ilk dans sonrasını da çekimini satın alabiliyorsunuz."

 • Çekimlerde kullanılan renkli aksesuarları kim temin ediyor?

-" Çekim için kullanılan aksesurları bizde getiriyoruz. Fakat son yıllarda artık aksesuar kullanma taraftarı değiliz. Her çiftimize getirmiş olduğumuz aksesuarlar aynı olduğu için kullanmama kararı alıyoruz. Bu sebeple her çiftimiz aksesuarlarını kendilerine özel ve farklı olmak adına tasarlamalarını öneriyoruz. Her zaman yanımızda bulunan aksesuarları kullanmak isteyen çiftlerimiz olursa yardımcı oluyoruz.

 • Düğün Paketleriniz Nedir ve Ne Tür Çekimler Yapıyorsunuz?

- " Düğün paketlerimizi PAKETLER kısmından inceleyebilirsiniz. Çiftlerimizin isteklerine göre de bir paket oluşturabiliyoruz. Dış mekan çekimleri, Tam gün fotoğraf çekimi ve düğün klibi olmak üzere 3 ana paketimiz vardır. Bunun dışında Save The Date, Vintage Wedding tarzında çekim konseptlerimiz de vardır.

 • Çekim Mekanlarını Nasıl Belirliyorsunuz? 

-" Çekim mekanları her şehre göre değişim sergilemektedir. Hakim olduğumuz şehir Ankara bölgesidir. Aylara göre değişim göstermektedir. Her ay renkler değiştiği için bizlerde çiftlerimize mekan seçimleri sunuyoruz. Ayrıca mekan seçimi konusunda önceliği çiftlerimize bırakıyoruz.

 • Çekimlere Ekip Olarak mı Geliyorsunuz ve Fiyatlarınız Hafta İçi Veya Hafta Sonuna Göre Değişiyor mu ?

-" Çekimlere seçmiş olduğunuz paketlere göre ekip belirliyoruz. En küçük ekibimiz 2-3 kişiden oluşmaktadır. En kalabalık ekip sayımız düğün klibi paketlerimizde oluşmaktadır. Fiyatlarımız sabittir. Bu konuda Firmamız çok özen göstermedir. Standart fiyat politikamızı her çiftimize özenle göstermek istiyoruz. Çünkü haksız bir rekabet ve olumsuz düşünceler yaratmak istemiyoruz. Yoğunluğumuz haftanın her günü olduğu için sabit fiyatlarımız vardır. Fiyatlarımız Ankara dışında ki illere göre değişim göstermektedir. Ayrıca paket dışında ki özel isteklerinize göre de fiyatlarımız değişmektedir.

 

 • Kullandığınız Makinalar ve Diğer Ekipmanlar Nelerdir ?

-" Yine seçilen paketlere göre değişim gösteren bir başla unsur ekipmanlarımızdır. Bu konuda detaylı bilgi verebilmemiz için çiftlerimizin az bir bilgisi de bulunması gerekmektedir. Her yıl bu konuda kendimizi yenileyen bir ekip olarak teknolojiye ayak uyduruyoruz. Düğün fotoğrafçılığının en önemli şartı ekipman kalitesidir. Şuan bu sayfada bulunmanızın en büyük sebebi size sunmuş olduğumuz kaliteli fotoğraf sunumudur. Biz bu konuda çok hassas olduğumuz için kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz.

 

 • Çekmiş Olduğunuz Tüm Fotoğrafları Teslim Ediyor Musunuz ?

-" Çekilen tüm fotoğrafları teslim ediyoruz. Bir çok stüdyo ve düğün fotoğrafçısı çekilen tüm fotoğrafları teslim etmiyor. Yüksek çözünürlükte hazır bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Teslim etmiş olduğumuz albüm paketleri dışında tab ettirmek istediğinizde sizlere kolaylık olması açısında renkleri ve ışığı hazır bir şekilde teslim ediyoruz. Sıkça aldığımız bir başka soru ise çekilen bu fotoğrafları DVD formatında mı yoksa tab olarak mı teslim ediyorsunuz ? Çekilen tüm fotoğrafları DVD formatında teslim ediyoruz. İstenildiği taktirde Flash belleklerinize de aktarabiliyoruz.

 

 • Albüm İçeriğiniz, Paketleriniz Ve Baskı Kaliteniz Nedir ?

-" Düğün fotoğrafçılığı konusunda kendinisi ıspatlamış bu ekip albüm baskı kalitesinde çok hassasız. Çekmiş olduğumuz mükemmel düğün fotoğraflarını sizlere en iyi şekilde sunum yapmak adına en iyi firmalarla çalışmaktayız. Sadece bize özel tasarlanmış albüm dizaynları ve çeşitleriyle en iyi şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Albüm içeriğimizi Paketler kısmından inceleyebilirsiniz.

 

 • Ödeme Şartlarınız Nedir ?

-" Ödeme planımız anlaşma sağladığımız gün seçilen pakete göre belirlenen fiyatın 3/1 kısmını kapora şeklinde alıyoruz. Geri kalan ödememizi çekim günü peşin alıyoruz. Ödemelerimizde kredi kartı kullanmıyoruz.