Düğün Paketleri

Dış Çekim - Düğün Paketi 1

Tam Gün Fotoğraf Çekiminden farkı sadece 1 mekanda 1.5 - 2 saat arasın da bir dış çekim gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içerisin de hiç bir şekilde fotoğraf sınırlandırması yoktur. Çiftlerimizin enerjisi ve çekim turuna göre çekimi tamamlamış oluyoruz.

 •   1 Adet 30x50 cm Ebadında Panoramik Albüm
 • Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.
 •  Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık 30 Adet
 •  1 Adet 50x70 cm Ebadında Büyük Boy Poster
 •  3 Adet 15x25 cm Ebadında  Aile Albümü

Dış Çekim - Düğün Paketi 2

Bu paketimiz de albüm içeriğimiz farklı olup, dilediğiniz 1 veya 2 mekanda çekim turu yapabiliriz. Çekim süresi maksimum 3-3,5 saat sürmektedir.

* 1 Adet 30x70 cm Ebadın da Panoramik Albüm,
* 2 Adet 20x40 cm Ebadın da  Aile Albümü,
* 10 adet 13x18 cm ebadın da baskı fotoğraf
* 1 Adet Tual Baskı,
* 2 Adet 50x70 cm Ebadında Büyük Boy Poster,
* Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık 30 Adettir.
* Çekilen Tüm Fotoğraflar Yüksek Çözünürlükte Teslim Ediyoruz.

 

Tam Gün Fotoğraf Çekimi

Tam gün Fotoğraf  çekimi süreci kuaförde başlayıp, düğün salonunda ilk dansa kadar devam ediyor.Tüm gün beraber peşinizde zaman geçiriyoruz ve ekip olarak her anı yakalamak için elimizden  geleni yapıyoruz .Bugüne kadar ki düğün fotoğrafları çekimlerinde bazılarında salonda çekime izin verilmedi, bazılarında verildi, ama eğer siz düğün salonu ile anlaşırsanız salonda "ilk dans anına kadar" bir problem yaşamayız.
Dış mekan fotoğraflar çekimlerini beklentinize göre kararlaştırabiliriz mekanı. Ama çiftlerin kendi aralarında geçmişi olan, "içsel" tarafı ağır basan yerler olmasını tercih ediyorum. Karar sizin. Dış mekan seçimi tamamen size kalmış. Ama çekim mekanlarının avantajlarına ve dezavantajlarına göre bizde önerilerimizi sizlere sunuyoruz. Dış mekan çekimi için de 1-2 saat arası yeterli olabiliyor. Bu saatler tabiki esneklik gösteriyor. Tamamen sizin performansınıza bağlı bir durumdur. Bu süreç içerisinde hiç bir şekilde fotoğraf sınırlandırması yoktur.

* 1 Adet  30x80cm   Ebadın da  Panoramik Albüm
* 2 Adet 20 x 40 Ebadın da Aile Albümü,
* 10 adet 13 x 18 cm ebadın da baskı fotoğraf
* 1 Adet 50 x 70 cm Ebadında Tual Baskı
* Düzenlediğimiz Fotoğraf Sayısı Yaklaşık 45 Adettir.
* 2 Adet 50x70cm Ebadında Poster Baskı Teslim Ediyoruz.

Düğün Hikayesi

Günün sabahından ( Genelde kuaför itibariyle ) başlayarak akşam ilk dans ve nikah anına kadar tüm detaylar Hd olarak küçük görüntüler şeklinde kayda anlınmaktadır. Kuaför hazırlıkları, kız alma merasimi veya aile ile birlikte yenilen yemek ve dış mekanda çekilen düğün fotoğrafları esnasında back stage tarzında görüntüleri kayda alıyoruz. Düğün klibi,  düğün hazırlığı konusun da detaylara hakim olan çiftlere ve onların enerjisine göre farklılık göstermektedir. Çiftlerimizin arkadaşlarıyla da daha çok renklenen bu hikaye de klip müziklerini en az 3 farklı müzik olmak şartıyla siz belirliyorsunuz. Daha sonra en keyifli ve unutlmaz tüm detaylarınızla birlikte gün içerisinde ki enerjiye göre değilen 2 - 6 dk arasın da değişen klibi meydana  getiriyoruz.

 • Tüm Paketlerimize Ek Olarak Alabilirsiniz.
 • Örnek çalışmalarımızı Düğün Klipleri kısmından ziyaret edebilirsiniz

 GENEL BİLGİLENDİRME

 • Paket içeğindeki albümler mat fotoğraf kağıdından pvc üzerine sıvanmış albümlerdir. Kristal albümler için ek ücret talebinde bulunuyoruz.
 • Yukarıda belirtilen paket  fiyatları sadece “Ankara” ilinde yaptığımız düğün fotoğrafı çekimleri için geçelidir.
 • Birçok stüdyo veya fotoğrafçı sadece düzenlenen fotoğrafları teslim ediyor, ama ben size o gün boyunca tüm çekilen fotoğrafları, orijinal boyutlarında baskıya hazır şekilde teslim ediyorum.
 • Ankara dışı illerde çekim isteyen müşterilerimiz sadece “Tam Gün”  ve "Düğün Klibi" paketlerini alabilirler.
 • Albüm tasarımı ve baskı işlemleri için çiftlerimiz den talep ettiğimiz fotoğraf kodları bize ulaştıktan sonra 30-45 gün içerisinde albümleri teslim ediyoruz.
 • Dış Çekim Fotoğraflarımızı Düğün Fotoğrafları Kısmından İnceleyebilirsiniz.