Düğün Fotoğraflarınızı Lütfen Riske Atmayın !

Size canı yanmış minnoş mu minnoş çiftlerim den birazcık bahsetmek istiyorum.  Zaten birazdan fotoğraflarını gördüğünüzde insan bu tatlı insanlara nasıl bunu yapar diye eminim sizde dersiniz. Düğün fotoğraflarınızı lütfen riske atmayınız ömür boyu geriye kalacak olan hatıralarınızı lütfen şansa bırakmayın. Ego dolu düğün fotoğrafçısının çekim boyu saçma sapan tavırları, üstüne birde çiftimizin düğün fotoğraflarını kaybetmesi ! Bunu da dile getirirken çok rahat olması. Seni Allah'a çiftim den önce ben havale ediyorum...

 

Yorucu bir cuma akşamıydı Burak’la Özge geldiğinde, daha ilk selam verdiğimiz de içimden dedim ki Allah’ım inşallah benim çiftim olurlar ve anlaşarak giderler. Çok tatlılardı gülmeleri konuşmaları samimiyetleri… Ofise gelene kadar hikayelerini bilmiyordum. Özge anlatmaya başlayınca çok üzüldüm. Geçen yıl darbe günü onlarında düğünü olmuş. O üzücü olayın üzerine birde düğün fotoğraflarının haberiyle yıkılmışlardı. Dedim ya en çok da samimiyetlerini sevdim diye, Sabri’cim bir çok firmayla da görüştük.  Hatta buraya gelmeden önce x firmasındaydık dedikten sonra konuyu ben ele aldım abartmayım 1.5 saate kadar sohbet etmiştik. Karşım da hayal kırıklığı yaşamış bir çift var güvenlerinin ne kadar sarsıldığını tekrar aynı hataya düşmeye hiç niyetleri yoktu. Tek bir şeye odaklanarak gelmişler ne ikram ettiğimiz kurabiyelerimizi ne de kahvemizi yiyip içtiler. Özge ve Burak için elimden gelen her şeyi yapmaya razıydım. Ben hep işlerimin tamamen nasip olduğunu düşünürüm. Hem onların hem de bizim için nasipten ötesi yoktur. Onların heyecanını onların mutluluğunu riske atamam.Kurban olduğum öyle güzel bir kalp nasip etmiş ki en vicdanlısından. İnsanların hakkına girdiğimde onun sızıyla ben günümü geçiremem bu işi de asla yapmam. Bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir sözü çiftlerimize vermedik. Uzun uzun sohbetin sonunda çiftimiz karar vermişti. Düğün fotoğrafçısının mutlu olması gerekir sanırım. Ama beni bu defa stres sarmıştı. Hayal kırıklığı yaşamış insanlara mükemmeli sunmak kolay değildir. İnandığım bir başka konu ve yaşadığım deneyimler sonrası şunu da diyebilirim ki çiftlerimin neredeyse hepsinde, gönüllerinde ne yatıyorsa çekimlere hep o yansımıştır. Gittiğim her çekimde sanki kendi düğünümün fotoğrafları gibi hissederek besmeleyle işe başlıyoruz. Bugüne kadar çok şükür ki hiçbir zaman utanacağımız bir duruma düşmedik. Hakkını her daim fazlasıyla vermeye gayret gösterdik. Ben konuyu çok daha fazla uzatmak istemiyorum. Sabri Peşmen'i teknik açıdan eleştirebilirler. Belki patlak belki kadrajı bozuk fotoğraflar çekebilir. Ama Sabri Peşmen’nin fotoğrafların daki mutluluğunu samimiyetini kimse eleştiremez. Çiftimin henüz albümlerini teslim etmediğim için çok fazla fotoğraf paylaşımında bulunmak istemiyoruz ama 1 yıl sonra tekrar düğün fotoğrafları için gelen çiftimin mutluluğunu azıcık da olsa fotoğraflarla size hissettirmek istiyorum.

Çiftim demiyorum artık. Dostlarıma buradan kucak dolusu sevgiler yolluyorum. Bir ömür Mutlu olun emi…

Altınköy-Dış-Çekim-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Altınköy-Vintage-Düğün-Fotoğrafları-Sabri-Peşmen-2017

Altınköyün-en-iyi-en-eğlenceli-düğün-fotoğrafları-2017-sabri-peşmen

Altınköy-köypark-en-eğlenceli-düğün-fotoğrafları-2017-sabri-peşmen

Altınköy-dış-çekim-düğün-fotoğrafları-sabri-peşmen-2017

Altınköy-En-iyi-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Ankara'da-Başak-Tarlasında-Çekilmiş-En-İyi-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Altınköy-Köypark-Düğün-Fotoğrafarı-2017-Sabri-Peşmen

Altınköy-Açık-Hava-Müzesi-Köy-Meydanı-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Altınköy-Açık-Hava-Müzesi-Asma-Köprü-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Altınköy-Açık-Hava-Müzesi-Düğün-Fotoğrafları-2017

Altınköy-Yel-Değirmeni-Düğün-Fotoğrafları-2017-Sabri-Peşmen

Detay-Düğün-Fotoğrafları-Damat-Yaka-Çiçekleri-2017-Sabri-Peşmen

Gelin-Çiçekleri-2017-Detay-Fotoğrafları-Sabri-Peşmen

Altınköy-asma-köprü-düğün-fotoğrafları-2017-sabri-peşmen

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. Özge Çekik Aydın dedi ki:

    Sen harika bi adamsın ? Bizi çook çok mutlu ettin güzel fotoğraflarımızın yanında güzel bir dostda kazandık iyiki seni tercih etmişiz herşey çok güzeldi yaptığın işin hakkını sonuna kadar veriyorsun ?? Sıfır ego adeta yıllardır tanıdığım arkadaşım gibi✌?çekime gelene kadar gergindim yine bi sorun çıkar mı diye ama enerjini okadar güzel yansıttın ki stresten eser kalmadı sana ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz elinize sağlık çok güzel bi çekim oldu hem eğlendik hem poz verdik ??birlikte ilerleyen yıllarda tekrar farklı heyecanlar için de fotoğraf çekimi yapmak dileğiyle??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir